Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehravač hudby pro Android

Zdravím.
Sháním nějaký přehrávač hudebních souboru pro android, ve kterém by šel vytvořit playlist hudebních souboru umístěných na servru a nasdíleních přes sambu nebo SFTP/SSH
Zatím vím jen o kodi.
Děkují

Změna předmětu, původně: Přehravač hudby (host)

Tak zatím co se mi nej libí je Soumi: Network Music Player
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.techsoftpl.musicplayer

Je to použitelné, ale hodně věci mi tam schází.
Do playlistu nejde dat celou složku najednou, ale musí se u každé písničky kliknout a dat přidat do playlistu a ukázat do kterého.
A když už je to tak pracné, tak schází nějaký import a export, kdybych chtěl třeba tablet přeinstalovat.
Jsem hledal kde by to mohlo mít uložené ale nenašel :.(