Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hláška-Aplikace Google pravidelně přestává fungovat.

Ahoj všichni, prosím o radu. Mám telefon Xiaomi Mi 9 Lite s androidem 10. Dnes ráno se na mém telefonu objevila hláška: Aplikace Google pravidelně přestává fungovat. Sdílet chybové hlášení se Xiaomi? Toto hlášení může obsahovat vaše osobní informace, bla, bla, bla. Mám na výběr ze dvou možností. Zrušit a Hlášení. Ale ať kliknu na jakoukoliv možnost, hláška naskočí zpět a nijak se jí nemůžu zbavit. Restartovat jsem zkoušel. Nějaká rada prosím? Předem děkuji.

konkretne bych hadal chybu v google play, po odinstalazi a smazani ulozenych udaju se to zacalo chovat normalne.

ted koukam, ze si kazda aplikace sama nastavuje vyuziti mobilnich dat, tak se pri odchodu z domova vesele znovu stahla uz snad opravena, tisice chybovych oken prestaly vyskakovat.

vidim ze jsem smazal i gmail, ma starou ikonu. u nej jsem nevybilil nastaveni, pachatelem bude spis gplay.