Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor ukazuje stále No signal cable

Ahoj chtěl jsem se zeptat mám takovou starší herní sestavu na které hraju převážně lolko na 140 fps. Ale mám jeden problém stále mi ukazuje monitor na obrazovce no signál cable pořadí my někdo co s tím. Nebo je špatný hdmi vstup a jestli to má cenu si kupit novou grafiku.

Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)
Změna předmětu, původně: Monitor ukážu stále no signál cable (host)

Monitor odzkousis jednoduse, pichni k nejakemu notebooku (poucka servisaka : notebooky se dobre prenasi, jsou prenosne,
stolni pocitace se prenasi blbe, jsou spatne prenosne). NTB bude mit urcite nekdo v rodine, kamaradka nebo soused.
Pokud teda odzkousis LCD monitor, tak budes vedet ze je dobrej a budes hledat v PC. Pak se znova ozvi.