Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolik bere grafika GT 640 wattů?

Chtěl jsem se zeptat : kolik bere taková grafika a procesor wattů.
MOJE GRAFIKA :GT 640 CPU
A PROCESOR INTEL I5 - 3350 CPU a zdroj 280 wattů.
Zajímalo by mě kolik zhruba může brát takováhle grafika chtěl bych si obědnat novou a potřeboval bych vědět jestli by se dala i na takovyhle zdroj i nějaká lepší grafika než tahle. Děkuji za odpovědi
Jinak grafika nějaká která je starší a ne RTX A ATD vím že by to tenhle zdroj neutahl.

Změna hloupého předmětu, původně: KOLIK BERE TAKOVÁHLE GRAFIKA WATTŮ (host)

12V větev má údajnou zatížitelnost asi 210w, to není mnoho, když musí napájet i 70w procesor.
gtx1050 je nejnižší herní grafika. kterou by to mohlo utáhnout, raději bych nepokoušel osud s žádnou výkonnější "ti" verzí.

kvalitu zdroje není potřeba řešit, je to noname pyrotechnika. jestli jsi ho ještě nekoupil, tak se tomu šmejdu vyhni.
jinak bych doporučil prodlužovačku s vypínačem, když nebudeš doma.