Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade Windows na NTB Lenovo

Zdravím přátelé.
Mám tu notebook Lenovo ThinkPad X220i, na kterém jsou Windows 7 Professional (64 bit). Majitel by chtěl upgradovat na Windows 10 (předpokládám, že by to ještě mělo zadáním Product Key do Windows 10 jít). Na stránkách Levovo jsou ale ovladače jen pro Windows 8.1. Je vhodné upgradovat a instalovat ovladače z Windows 8.1 do 10? Z Windows 7 na 8.1 to asi oficiálně nelze.
Díky.

jak píše vysmátý předřečník, v tom krámu je ještě pomalý disk. ideální by bylo nahradit normálním ssd a doplnit ram na aspoň 4gb, jestli ještě nemá.

ale protože chceš využít starou licenci pro upgrade na w10, znamená to zničit si starou instalaci w7, nechat aktivovat a pak to stejně zformátovat a nainstalovat znovu - to mi nepřipadá jako nejskvělejší nápad.
radši bych šel cestou nákupu pofiderní licence w10 na aukru za stovku, větší cenu to stejně nemá.
taky je otázka proč samorozdrbávací w10, a ne pro tebe asi lepší w8.1