Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jakou domácí tiskárnu?

Můžete, prosím, poradit nějakou malou obyčejnou domácí tiskárnu-kopírku-skener, pro pár stránek tisku nebo pár kopií za měsíc (tak do padesáti, možná do sta stránek)? Aby tiskárna uměla kopírovat sama i bez připojení k počítači, prostě jen zmáčknout knoflík a kopírovat, aby uměla z počítače vytisknout pár stránek a občas něco naskenovat pro další práci s naskenovanou fotografií, obrázkem, textem,
Někdo radí kvůli ekonomickému provozu EcoTank s inkoustem třeba na tři roky, s tím, že to je výhodnější než tiskárna s inkoustovými náplněmi, které prý stejně při malém používání zasychají, Prý.
Díky za rady.

Jen pro malé domácí práce - kopírování, tisk a občasné skenování, abych nemusel jezdit do copy centra Ale jak to tak vypadá, když už někdo má tiskárnu doma, tak ji použije na všechno, co umí, tedy na černobílý i barevný tisk, skenování a kopírování. Asi se na to lehce zvyká., takže hledám nějakou šikovnou kopírku-tiskárnu-skener. Podle rad zde na poradně to vypadá, že optimální bude barevná tanková tiskárna, která už své využití v domácnosti uplatní. Díky vám všem za všechny rady a zkušenosti.