Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xbox one ovladač na PC nefunguje (na jiném ano)

Ahoj,
Mám xbox one ovladač propojený s pc přes adaptér. Dříve běžel v poho, teď jede jen přes kabel. Na jiném PC funguje správně. Problém s propojením to není jelikož jak ovladač tak adaptér se vidí (svítí - neblikají). Jde tedy myslím o softwarový problém. Kompa mám s win 7 ale tím, že to dřív jelo by neměl být asi problém se starým OS. OS je aktualizovaný a stejně tak xbox one ovladač má aktuální ovladače.
setkal se s tím někdo z vás?
díky moc za rady. v nejhorším si pořídím delší kabel, ale přijde mi to smutné, když to jelo.
díky a fajn den. :)

Do desitek se ti jit nechce? Problem s gamepadem by to vyresilo, pokud je teda gamepad i adapter ok. Na Win7 bylo problemu s USB vic, muzes se samozrejme pokouset to pres Google najit, ja bych ale sel cestou nejmensiho odporu.
Pokud jsou Win7 legalni, neni problem zapnout ty usnadneni jako je lupa a pustit tam zadarmo upgrade na Win10.

Jinak zkus utilitu od Nirsoftu "USB device view" a pomoci ni odebrat vsechna USB, restartovat a zkusit, jestli to po restartu a novem nacteni ovladace nenaskoci.