Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Streamovani na tomto pc

Zdravim,mate nekdo zkusenost jestli bude vhodna sestava rtx 2060 plus I5 10400f na streamovani call of duty warzone na twitchi na fullhd? 16 gb ram .upload 25 by mel byt v pohode ne? Mam nabidku na tento pc..diky za info.:)

Urcite vyuzit grafiku, ve vsech GTX - RTX Nvidiich je Nvenc video enkoder. Je dobry, vykonny, a jde komplet mimo zbytek. Takze nezatezuje ani grafiku samotnou, ani CPU. Procesor mate bez grafiky = musel by to oddrit sam, holy nesmysl. Pokud by mel procesor i grafiku, jde u Intelu vyuzit QuickSync Video, podobne jako Nnvenc u Nvidie.