Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BT Sluchátka Hive 3 Aura ANC - nejdou zapnout

Ahoj,

spíš to jen tak zkouším jestli se někdo nechytne, nebude mít podobnou zkušenost nebo načtenou radu...

Před pár dny jsem si pořídil sluchátka. Do teď jsem používal klasická, obyč sluchátka co jsou přiložená k telefonu a stačilo mi to. Ale sluchátka odešly a potřeboval jsem náhradu. Protože mám rád ticho a pracuju v (díky kolegům) v docela hlučném prostředí, sáhl jsem po mušlích a k tomu zkusil ANC.

Se sluchátkama jsem byl pár dní relativně spokojený, účel plní, nicméně teď nejdou vůbec zapnout. Na tlačítko zapnutí nereagují, přestože jsem je nabil do plna, takže dioda u nabíjení svítí modře, což signalizuje 100% baterky. Při zapnutém ANC svítí zelené tlačítko na pravém hluchátku a dál se nedostanu.

Přijde mi, že ne úplně špatné sluchátka zabíjí firmware a ovládání.

Chystám se na vrácení zboží ve 14-ti denní lhůtě, ale říkám si kdyby náhodou někdo věděl..

https://www.alza.cz/niceboy-hive-3-aura-anc-d6284547.htm

Proste vadnej kus, to se stane i lepsim znackam. Niceboy mi prijde, ze pocet vadnych kusu ma u svych produktu vetsi, ale buh vi v jakych podminkach to vyrabeji, hlavne, ze to jde vratit.

Jinak kamaradka ma:

https://www.alza.cz/lamax-noisecomfort-anc-d5860820.htm

Neni to uplne zazrak to ANC jako v modelech, za nekolikanasobnou cenu, ale je to funkcni. Ty Lamax jsem zkousel a za tu cenu bych je s klidem doporucil.

Díky. Slechy se mi povedlo nějak po haluzi zapnout. Dám jim ještě šanci, ale nevim. Na ty lamaxy jsem taky koukal, ale hodnocení vycházelo hůř než u Niceboy. Jako takhle, je mi jasný, že to je asi srágora značka za pár peněz, opravdový BT ANC sluchátka budou stát daleko víc. Ale na ten můj poslech, kdy jedu většinou videa, nikoliv třeba hudbu to neřeším...A pořád by mohly fungovat déle než pár dní, to by zvládly i slechy z aliexpressu :D

Niceboy jsem měl a používal jsem je asi měsíc. Po připojení kabelu se nenabíjely. Důvod - v USB "samec" byla ulomená taková ta destička uprostřed. Byla jako z papíru, evidentně na tom někdo hodně šetřil. Ani jsem to nereklamoval a koupil jsem si jiné od jiné značky.

Osobně bych s tím nic nedělal a reklamoval. A ideálně bych se jich fakt raději zbavil. Kdoví co tam je ještě špatně. Moc v tu značku důvěru nemám.

jasný, člověk asi dostane co si zaplatí. Na mě působí sluchátka pěkně zpracovaná, ale zabíjí to kompletně stupidně napsanej firmware. Sluchátka zvládají tuším až k padesáti hodinám poslechu hudby na jedno nabití, nicméně k čemu to je, když od 50% vybití baterky se ozývá velmi otravný zvuk upozorňující na "vybitou" baterku. Ne od 20%, ne od 15% ale při polovině baterky. A to tak, že to ztlumí zvuk poslouchaného média, přehraje otravnou notifikaci a opět zesílí zvuk. To musel vymyslet nějakej debil, kterej ten produkt reálně nikdy nepoužíval.

Jináč nejsou špatný, jen kdyby nezlobily..

Jo to pípání :-) To si taky pamatuju. Ala mně to dělalo až tak někdy kolem 10 % baterie myslím. Ale podobně otravné zvuky mi dělaly i sluchátka Creative. U těch se mimochodem rychle opotřebovala baterie. Právě teď vybírám nové a to buď JLab a nebo Jaybird - pro inspiraci.

K moznemu utraceni: :-)

https://www.czc.cz/bose-quietcomfort-35-ii-cerna/225495/produkt

Driv staly osmicku, ted jsou za 5800. Nejpohodlnejsi sluchatka s druhou nejlepsi ANC.

Nejlepsi ANC jsou za tu osmicku (ty jsem ale osobne na hlavne nemel):

https://www.czc.cz/sony-wh-1000xm4-cerna-model-2020/294755/produkt

---

Ja mam bez ANC:

https://www.czc.cz/denon-ah-gc25w-cerna/315534/produkt

(S ANC maji taky, ale o dva tisice draz, to bych radsi vzal ty Bose nebo ty Sonaky.)