Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záruka při doplnění RAM

Dobrý den,
rád bych se zeptal, zda porušuji záruku v případě dodatečné instalace operační paměti do notebooku. Když jsem si pořídil notebook, tak jsem do volného slotu doplnil 8 GB a po cca roce notebook přestal reagovat na adaptér (ten je OK), takže to chci reklamovat. Mám tu paměť zase vytáhnout než to tam pošlu a nebo to nebudou brát v potaz? Našel jsem k tomu nějaké vyjádření, ale poměrně si odporují.

No moc se mi do toho nechce. Ten notebook jde docela obtížně otevřít a nerad bych tam něco urval. Na Aceru jsem si přidával taky paměť a otevřít šel krásně. Tenhle Dell je jak mobilní telefon - není tam žádná spára, které se chytit.