Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné vypínání pc, BSOD

Dobrý den,

Mám pc půl roku složené od ,,ajťáka" z máminé práce. Nejdříve šlo všechno v pohodě, při hraní i při koukání na youtube, bez problémů. Tak měsíc na to se mi jednou, dvakrát do měsíce vypnul, s tím že nebyla žádná modrá obrazovka, prostě se jenom zrestartoval. Postupně to bylo častěji a po 5 měsících se mi začalo až moc často objevovat BSOD. Počítač jsem vezl zpátky k chlápkovi, který mi ho složil a říkal, že jsou koplé windowsy, něco na něm udělal, dal mi ho zpátky a říkal, že pokuď to nepomůže, mám mu ho odvézt znovu a přeinstaluje windowsy. Dnes jsem si pro něj jel a nepomohlo to. Už jsem z toho zoufalej. Tak doufám, že tu najdu pomoc.
pozn.
Nejčastěji se počítač vypíná při hrání her. BSOD názvy jsou obvykle Kmod exception not handled nebo Service system exception. Zkoušel jsem updatovat drivery jakmile se to začalo stávat a nepomohlo to.
Komponenty-
SSD disk - Samsung SSD 970 EVO 1TB
procesor.- AMD Ryzen 7 3700X 8-Core Processor 3.59 GHz
Grafická karta- AMD Radeon RX 5600 XT
Předem se chci omluvit pokud jsem to zařadil do špatné kategorie, a zároveň poděkovat o snahu mi pomoci.

dostal jsem novou, staré odstranil a řekl mi, ať to zkusím s jednou výkonnější

Tohle jsme ti tu ale psali hned, abys paměti zkoušel samostatně po jedné. Kdybys tu špatnou našel a vyndal,asi by to fungovalo a závadu bys zjistil sám. A co jsi tedy dostal, nějakou náhradní RAM a tu výkonnější si máš dokoupit?