Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus zenfone 8

Dobry den tento telefon ma dobre tecnicke parametry oproti konkurenci ale nejsou asus vyrobky casteji na reklamaci.

Slysel jsem ze v minulosti byla znacka asus top kvalita.

Nebo radeji vzit xiaomi 10t pro nebo oneplus 8t?

Osobni zkusenost nemam, jen zprostredkovanou: bracha si asi pred 2 roky koupil Asus Zenfone 6 (taky kvuli parametrum), ale ted ho radeji vymenil za Google Pixel. Ten asus byl snad uz 2x na reklamaci a stejne se ty potize porad nepodarilo vyresit, tak se na to vykaslal a poridil si pixel.

Moje poslední dva mobily byly Asus.
Chovám se k tomu slušně a tak žádný zásadní problém.

Vyjímkou ale jsou nekvalitní mikrofony. Je potřeba do těchto telefonů mluvit nahlas a zřetelně.
Také musí být v dobré poloze "nastojato", aby šlo dobře rozumět.
Například když ležím a někdo mi zavolá, tak mi není rozumět, dokud telefon nenatočím nastojato.

V kontrastu s touto vadou měly tyto mobily velice kvalitní zvukový projev.
Například vyzváněcí tóny byly na poměry mobilu velice jasné.
V prvním případě jsem ovšem měl 5-magnetový reproduktor z dílen NXP a ve druhém rovnou dva reproduktorky (Asus ROG1 - herní hardware).

Osobně bych si dnes asi vyzkoušel Motorolu, která je na tom údajně také dobře.

Tolik moje postřehy na základě dlouhodobé zkušenosti.

Pěkný den

Flash Gordon