Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hodinky s lokalizací

Ahoj,
Řešíme doma otázku hodinek pro naše dcery.
Hledáme hodinky,které jsou schopny co nejpřesněji určit polohu dítěte pomocí několika způsoby.
Požadované vlastnosti jsou: 1,Přesnost určení polohy
2,Volání minimálně na 2 tel.č.
(máma/tata).

Měli by mít přívětivou aplikaci bez reklam.
A jestli je zapotřebí mít na Sim kartě data.

Hocijake hodinky s podporou sim. Ak pobezia na Androide o to lepsie, nainstalujes si tam, co budes potrebovat (napriklad Android lost).
Pozor vsak na lacnu cinu, najvacsi problem byva v GPS module, kde asi u vsetkych lacnych hodiniek hlasili uzivatelia nepresnost GPS (radovo stovky m az km).

Ja som kupil synatorovi po velkom vyberani tieto...az na velkost boli ok.
Volania velmi kvalitne, na to, ze volal casto z ulice a bol tam ruch okolity a on hovoril do hodiniek.