Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 Home nejde upgradovat na Pro

Ahoj,

mám v PC W10 home a teď jsem si koupil W10 pro.. Bohuřel mi to nejde upgradovat normální cestou. Musím tedy stáhnou čisté W10 a přeinstalovat systém. Jak ale stáhnu W10 pro ? Když chci stáhnou a vytvořit instalační médium, tak mi windows hází pouze W10 home, jelikož to bere akutuální systém v PC kde chci médium vytvořit.

Dík

Změna tupého předmětu, původně: Windows (host)

tak tak, četl jsem že změna product key na pro zůsobí doinstalaci rozšířených funkcí.

media creation tool je klasicky mrchosoftsky omezený tool bez fantazie, který dá práci přesvědčit aby dělal co má.
pohodlnější je stáhnout si vyhledávačem celé iso, to je ale společné pro home i pro a rozhoduje jedině zadání product key při instalaci.