Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smazání iPhone

Ahoj,
mám doma dva nepoužívané iPhone SE, který přestali fungoval. Teď jsme se stěhovali, narazil jsem na ně, tak jsem si řekl že zkusím vyměnit baterku a uvidím. Jsou funkční a chtěl bych je prodat, ale mám na obou staré apple ID na dáávno zapomenutý email. Chci dát telefon do továrního nastavení, ale bez hesla k apple ID mne to nepustí. Nevíte, zda se to nějak dá obejít? Chápu že je to ochrana proti krádeži.
Máte s tím někdo zkušenost ? Díky.

Zariadenia združené pod Tvoje Apple ID sa odoberajú priamo v profile/učte Apple ID,nie v samotnom zariadení,takže prihlás do Tvojho Apple ID a v účte odober obidva telefóny a tie následne resetuj,pokial nevieš prístupové údaje do Apple ID tak smola,obísť to nejde bežným sposobom,jedine resetovať heslo pomocou kontrolných otázok a zadaním záchranného e-mailu,ktorý si zadal pri vytváraní Apple ID….alebo príde do úvahy kompletná výmena “vnútorností”,nový Hardware nebude spojený so žiadnym Apple ID…