Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou kameru na řadovou garáž

Zdravím.
Potřeboval bych poradit ohledně výběru kamery pro řadovou garáž. Jedná se mi pouze o zabezpečení mé garáže. Po vykradení několika garáží v okolí jsem se rozhodl, že bych rád svůj majetek alespoň takto ochránil. Garáž se nachází na okraji města a moc pohybu tam ve večerních hodinách není. Garáž má přívod elektřiny, ale jističe jsou volně přístupné, tudíž bych uvítal napájení kamery z alternativních zdrojů, než je napájení ze sítě.
Děkuji za rady.

Záznam na SD kartu veru nestačí...keď Ti niekto vykradne garáž, odnesie si (alebo poškodí) aj kameru = Ty sa nedozvieš nič....
Ideálny stav je taký, že keď kamera zaznamená pohyb, pošle Ti upozornenie - okamžite fungujú push up správy na mobil, lenže na to potrebuješ mať kameru pripojenú do internetu...

Přesně tak, ideálně něco s pohybovým čidlem.
A i kdybych ji chtěl nainstalovat před garáž, je to moje svobodný rozhodnutí, od Vás zde jsem chtěl pouze vybrat vhodnou kameru/fotopast. Případné problémy s nezákonnou instalací už nejsou předmětem mé otázky.
Díky

Kamera bez internetu nema zmysel.
Kamery s podporou sim(internetu) sa sice robia, ale je to asi blbost minat si drahe mobilne data na posielanie zaznamu
Z mojho pohladu je skor lepsie ak si tam das alarm co ti zavola ako kameru, co ti ukradnu spolu so zaznamom.
Ak by si si chcel zabezpecit objekt tak potom LTE modem na net + sim + alarm + kamera.
Pri profi rieseni sme na stovkach eur 500 eur odhad, ak by si zbastlil nejakymou lacnou Cinou tak budeme blizko 200 eur tiez.

Určitě to bude chtít ukládat i mimo SD kartu. Pokud se ti někdo dostane do garáže, tak si určitě všimne i té kamery a vezme ti jí taky a ze záznamu nebudeš mít nic. Tím pádem by to chtělo i internet. Dost IP kamer má, že se aktivují při pohybu a začnou nahrávat. Mají i noční přísvit takže i když bude tma, tak bys na záznamu měl vidět dobře.