Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Složení Pc

Dobrý den , prosím o vaše nazory na tuto sestavu. Bez monitoru. Použití hlavně na hry.
Cena do 27 000. Grafika bude zatím použita starší.
Výhledově bude nahrazena GeForce RTX 3060 TI
Děkuji za připomínky a rady.

AMD Ryzen 7 3800X
ASUS TUF GAMING B450M-PRO II - AMD B450 GB
Nvidia Geforce GTX 1050 Ti 4GB - ( GeForce RTX 3060 Ti Gaming X )
Patriot Viper Steel 32GB (2x16GB) DDR4 3200 CL16
Crucial MX500, 2,5" - 500GB
Seasonic Focus (GX-650) - 650W
SilentiumPC Regnum RG6V EVO TG ARGB, TG, černá
SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2
ASUS SDRW-08D2S-U Lite, černá
Win 10.

to jde. na ssd je systém + programy + hry co máš rozehrané.

hry odložené "na někdy" přesunout na ten pomalý hdd, ať nezabírají místo. až přijde jejich čas, zas je vrátíš.
dále na hdd patří hudby / filmy / hotová vlastní videa, které už nepotřebují velkou rychlost načítání.

odkaz "hudba" a "video" v průzkumníku jde přesměrovat z původní nesmyslné cesty v profilu na nový adresář na hdd.