Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Je možný upgrade této sestavy?

Dobrý den,

Věděl by někdo zkušený poradit zda se dá ještě udělat upgrade této sestavy - konkrétně CPU, nebo jestli už bude potřeba komplet nové PC?
Současné PC už mi výkonem nevyhovuje, CPU jede na max a výkonnější hry už nezvládá. Nejhorší na koupi nového PC jsou předražené GPU, proto se mi do toho moc nechce...

PC spec:
CPU: AMD A10-7800 Radeon R7 12 Compute Cores 4C+8G
GPU: ASUS MINI-GTX950-2G, 2GB GDDR5
RAM: 16 GB DDR3
OS: Windows 8.1
Zákl.deska: AMD A88X 747512-001
Zdroj: Cooler Master Thunder 600W

E32k by ma zaujímalo aký upgrade by si mu doporučil. O moc výkonnejší procesor na FM2+ tam nedá a ak kúpi silnejšiu grafiku, tak mu bude robiť bottleneck procesor. Nehovorím ani o cenách aj low-end grafik v tejto posahanej dobe. DDR3 pamäte si môže tiež akurát vystaviť do vitríny. Takže ak chce ísť s výkonom hore, tak komplet všetko nové. Bohužiaľ.