Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunkční mail/ asi proxy server

Zdravím
Potřeboval bych poradit, totiž jsem připojený ke školní síti, která funguje přes proxy server(Předpokládám že v tom bude problém).Nemužu se totiž dostat na mail (na Centrum.cz), prohlížeč mám firefox. V ICQ jsem proxy server nastavil , stejne tak v antiviru, ale s tímhle nemužu hnout:-[.
Díky za případné reakce...

Přes IE se na net nedostanu protože tam nemám nastavený proxy server a vzhledem k tomu že ho (IE) nepoužívám. Nevím ted narychlo jak ho tam nastavit , ale zkusím si s tím pohrát. Rozšíření skype nainstalované nemám.
Doma se na mail dostanu bez problému. Dělá mi to jen ve školní síti.:/