Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaky a kde koupit win 10 v cz

Ahoj,

chci legalni win 10 na svuj osobni pc na kterem programuji.

Chtel bych ho pak upgradovat na win 11.

Koukal sem ze ceny sou na netu od 300kc po 2000kc.
Chci ten nejlevnejsi, ale moc tomu nerozumim.

Pripadne doporucte i eshop (klidne ebay, aukro), dekuji.

Normalny oficialny stoji tych 2k.
Pololegalne stoja radovo stovky.
Na kvalitu to vplvy nema, pretoze win si stiahnes zo stranok MS, rozdiel je ako dlho a ci ti bude fungovat kod.
Z moich skusenosti ak bol problem s licenciou, tak predajca to vymenil za inu.
Ebay a aukro urcite nie, existuje uz kopec miestnych firiem s lacnymi licenciami, ktore vydaju aj doklad. Naposledy kupovala zakaznicka Win10 Home za asi 12 eur....aktivoval som jej tou licenciou upgrade z win7.
Ak to chces do firmy tam by som siel len cez oficialnych distributorov...Alza a spol.