Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde Torrent

vim že se to tu řešilo stokrát, i snad já sem se na to dotazoval. Teď je to pro mě ale důležité, dám půl králoství a ruku mích dvou bratrů tomu co mi zprovozní stahování torrentů na tomto krámu:

http://www.ipmedia.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid =260

takto vypadá moje stahování:

http://img398.imageshack.us/my.php?image=beznzvuoj4 .png

díky moc za radu, prosim nenadávejte mi za to že se ptám poněkolikáté a píšu po sté tento dotaz

v téhle krabičce nenastavíš ani prd. Není to totiž router, ve kterém bys mohl forwardovat porty (samozřejmě za předpokladu, že na WAN rozhraní je veřejná IP adresa, což taky být nemusí). Navíc tvůj ISP může torrenty a podobný P2P balast více či méně potichu blokovat.

Ještě stále se domníváš, že mezi těma dvěma obrázky je nějaká souvislost? ;-)

To že neví, mi tolik nevadí, ale že nevnímá co se radí mi vadí víc. Už zde zaznělo, že na tom bílém zařízení porty forwardovat nejdou (neověřoval jsem, ale zřejmě to tak bude). Taky bylo řečeno, ať si forward portů zajistí/konzultuje se svým ISP... rčení o letícím hrachu, jehož trajektorie koliduje se zdí, mi v tuhle chvíli přijde vcelku příznačné.

Torrenty pracují na principu sdílení, to znamená, že ve chvíli, kdy něco stahuješ, zároveň někdo stahuje od tebe. Taky se může stát, že budeš mít seed 0, takže nemáš od koho stahovat, ale někdo bude stahovat od tebe, čímž se ten "nepoměr " ještě zvýší… To je ale základní princip, a vážně by sis o tom měl něco přečíst, ušetří ti to spoustu dotazů do budoucna.

Stahujes od inych ludi - peer (urcite nemas peer=0).
Ale peer-i nemaju este natahane 100% (vtedy sa zmenia na seed), takze ak je seed=0, tak sa moze stat ze to nedotahas do 100% (pretoze nikto z pritomnych peerov nema 100%). 100% bude az sa pripoji niekto kto seeduje (seed znamena niekto kto ma/dotahal/ponuka 100%, a este ten torrent nezrusil).

Vsetko vidis ak si kliknes na sekciu peer.

P.S. uz konecne pochop ze torrent spaja len pouzivatelov, a pouzivatelia si tahaju kusky suboru medzi sebou (kazdy ma nejake ine kusky a sklada si to kazdy s kuskov dohromady), takze logicky zavisi od toho kto z nich (seed, peer) je online, a s kym z nich sa vies spojit s tvojou neverejnou IP.
Pokial mas neverejnu IP tak mozes tahat asi len od ludi s verejnou IP, takze mozno to dotahas do 100% aj ked pouzivas 0 seedov (ostatni s verejnou IP od ktorych tahas to snad raz od seedov dotahaju a ty to dotahas od nich).

Najeď si kurzorem myši na ten trojúhelníček s tím vykřičníkem (uprostřed dole).Napíše ti to,že nemáš žádné příchozí spojení.Potřebuješ,aby se ten trojúhelníček změnil na kolečko s fajfkou uprostřed.
Řešení: Zpravidla to blokuje nějaký debilní firewall např.Kerio.Zkus projít nastavení firewallu,jestli je uTorrent povolen,nebo zkus firewall úplně vypnout.Mělo by se to rozběhnout.