Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno W10 Automatická oprava nespustí PC

Zdravím, po několika neúspěšných pokusech o aktualizaci Win10, už PC nenastartuje. Několikrát v posledních týdnech proběhla automatická oprava a Windows znovu naběhli. Přestože jsem vypínal bez aktualizace, tak se systém sám občas aktualizoval, a po automatické opravě i znovu nastartoval. Teď už ne. Vyzkoušel jsem všechny možnosti "Nastavení spuštění" bez úspěchu, a k odinstalaci aktualizací, nebo jiných možností (obnovení systému apod.) nemám heslo do účtu. Poradí prosím, někdo jak postupovat dál? Předem děkuji, za jakýkoli tip. :beer:

No já bych to viděl na obnovení systému,ale k tomu je třeba instalační DVD nebo USB a vybrat bot vytvořený systémem.Pokud to to obnovení uděláš bez instalačního DVD nebo USB tak je to k ničemu.

jakákoliv automatická oprava je idiotismus pro 10leté děti.
takže ti můžu tykat jako děckovi: už nikdy na nic nesahej, co vypadá, že má větší iq než tvoje poštovní schránka.

že tys něco nastavoval ohledně aktualizací a podobné nesmysly: že máš win10 home?

nemám heslo do účtu

to je ovšem šleha, nechcu úplně říct že rozmrdané windows.
pozn.: když nemám heslo k administratorovi, tak ho minimálně vymažu skrz hirens-pe a nezdržuju. bojovka pro home: tuším že znají administratora jen v nouzovém režimu.

obvyklá formulace je, že "správce organizace někde něco zakázal" a ve skutečnosti si superadmin těch windows (=ty) nechal spustit/změnit nastavení politik v registrech.

----
všude ve světě panuje psychoatmosféra, že člověk bez automatických aktualizací umře, vyhyne, dostane deprese anebo začne přemýšlet nad každodenní chutí snídaně.
tak hrozné to není, když víš co děláš.

můžeš opravit chod automatických aktualizací: návodů na netu bude asi 100 nebo milión,
nebo se na ně vysrat a cíleně instalovat jen půlroční/roční velké aktualizace a zas mít pokoj.
žádný z těch přístupů nemá víc plusů, je to na tobě.

----
- nějak vedle v historii vidím, že se do toho vlákne montuje i pan nuda. někdy to stojí za čtení, někdy je to trotl.
většinou to sice myslí dobře, ale je mimo. to se stává více lidem.
a menšinou je to na nějaký ústav.