Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program po spuštění WinXP se spustí, ale nenaběhne do Tray ani TaskBaru

Zdravím a prosím o radu.

Některé programy mívají problémy při minimalizovaním spuštění po startu naběhnout do Tray, jak je řádně nastaveno.

V nabídce "Správce úloh" je a vše naznačuje, že je i v pořádku spuštěný, ale nevím jak ho maximalizovat.

Nebo nejlépe, jak tento neduh odstranit. U jednoho programu mi to dělá stále a u druhého zcela náhodně.

P.S.: Skrývání neaktivních ikon nepoužívám a má ho vypnuté.

Neříkejte mi že to je nějaký neznámý neduh XPéček. To nejde ten program nějak maximalizovat?

eMule
V minulosti na WinXP SP2 - občas, nyní jiné PC s XP SP3 - často. Bral jsem program jako stand-alone, takže jsem ho nereinstaloval - mohu zkusit.

QIP Infium
Nová instalace, nenabíhá vůbec do Tray nikdy. Na jiném, výkonnějším PC se stejnou instalací WinXP SP3 je to OK.

řešení: na aviru dlabu, true crypt zrestartím.

Mohu poprosit o překlad? :-D