Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Systémové SSD do stávající sestavy

Ahojte lidičky,

chtěl bych vás požádat o radu ohledně koupi systémového SSD do stávající sestavy.
Dnes se mi odporoučel můj plotnový WD 10EZEX.
Chtěl bych jej v sestavě nahradit NVMe M.2 SSD diskem Samsung SSD 970 EVO PLUS.
MB: ASUS H97-PRO.
CPU: Intel Xeon E3-1231v3
GPU: nVidia Quadro K620
RAM: Crucial Ballistix Sport 16GB (2x8GB, DDR3 1600)

Využiju tento disk v sestavě naplno, nebo jsou to vyhozené peníze a mám se spíše kouknout po něčem levnějším. Přece už je MB oproti SSD o nějaký ten rok starší.

Díky za vaše příspěvky.

Řešení:

Plusko ma oproti normalnej verzie len pamatove jednotky co viac vydrzia...to v praxi nevyuzijes.

Samsung 970 EVO: Best Value
Samsung 970 EVO Plus: Best for higher sustained writing speeds, differences between EVO are negligible for average user.
Samsung 970 Pro: Higher price point does not back it up with high-end benchmarks

Podl WD Blue (ktore pouzivam ja) som samozrejme myslel SSD ako spravne dodal host.

Plusko ma oproti normalnej verzie len pamatove jednotky co viac vydrzia...to v praxi nevyuzijes.

Samsung 970 EVO: Best Value
Samsung 970 EVO Plus: Best for higher sustained writing speeds, differences between EVO are negligible for average user.
Samsung 970 Pro: Higher price point does not back it up with high-end benchmarks

Podl WD Blue (ktore pouzivam ja) som samozrejme myslel SSD ako spravne dodal host.