Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seznam - řazení odkazů chronologicky. Jak?

Viz dotaz. Chodím pravidelně na portál Seznamu (nesmějte se, příšery :-)) a dost mě drtí, že odkazy za zprávami jsou řazeny dle Bulharovy konstanty. Příklad: první před čtyřmi dny, druhý před minutou, třetí před jedním dnem,... padesátý před deseti minutama. Jde to nějak nastavit, aby portál zobrazoval "novinky" chronologicky? Od nejnovější po nejstarší? Nepřišel jsem na to. Sere mě to. Dík za potenciální rady :beer:

nechce se mi googlit, co to ten seznam je. jestli máš jejich účet a jdeš tam automaticky přihlášený, nemá to možnost personalizace?

když už, navštívím spíš jejich https://www.seznamzpravy.cz/sekce/domaci, nemají tak dementní obsah a zřejmě i normální řazení.

seznam ovšem zavedl svéráznou odezvu na prostřední myš na obou webech, zřejmě vyrostli na ie6 a starších a na to já nemám nervy.

edit: aha, tak nic. zřejmě je to u nich vlastnost, ne chyba. to už jsem někde zažil.
připomínací starší zprávy jsem myslel že má chronologicky irozhlas.cz, ale taky je tam nějaký prvok "podle významu".

já taky zprvu netušil že má jít o něco pod zprávami. až jsem se vypsal, pak jsem si přečet odpověď, viz edit.
bo seznam považuju celý život za mě nehodné místo na úrovni prima zpráv, tak tam nechodím.

Jde mi o nové odkazy (pod zprávama).

teoreticky to může zlepšit tvé trvalé přihlášení, což lidi na jednom rodinném pc nechcou.
změnit prohlížeč za nějaký svůj vlastní znamená měnit návyky, to je jen pro mladistvé frikulíny.
můžeš se zeptat u seznamů, co tím myslí, ale myslím že na uživatele kašlou.

kdysi jsem jako agregátor zpráv z více zdrojů používal právědnes, ale z toho se stal náckovský propagátor ruských webů.