Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem aplikace na počasí na mobil

Ahoj, možná 10 let používám aplikaci na mobil in-počasí. Je tam vše co chci. Widget má počasí i info o počasí, svátek, viditelný budík. Teď po aktualizaci se widget objeví jen při zapnuté gps poloze. Já si gps polohu zapínám jen při navigaci. Nevěděl by jste někdo náhradu za tohle? Já potřebuju aby na widgetu byl zase čas, počasí, svátek a budík. Už jsem vyzkoušel různé aplikace, ale zatím mi žádná nenabídla stejné věci najednou. Moc děkuji J.

In Pocasi je od aktualizuace nekdy pred rokem nepouzitelna, nedokazal jsem ji prinutit ke korektni aktualizaci stavu. To je u pocasi tak nejak dost zasadni. A ne na jednom zarizeni - 2 ruzne tablety, 2 ruzne mobily. Podelali to neskutecne, asi 2x jsem jim psal, hromada kecu a po vic nez pulroce porad stejne nefunkcni - jak je to ted netusim, ale neverim ze by to spravili a fungovalo jako kdysi. Hodnoceni 2,3 na google.play mluvi za vse. Takze uninstal, plnohodnotnou nahradu (= vcetne svatku) jsem nenasel. Bez svatu Pocasi XL.

Já se před rokem kvůli widgetu vrátil k verzi 1.7.9 a funguje mi to /android 11/ . Jen místo numerického modelu dole pře předpovědí pusím aplikaci Ventusky . A hlavně in-počasí NEAKTUALIZOVAT - rok jim lidi nadávají že to nefunguje a je jim to FUK :-)

Tím, že vypnu polohu tak z chytrého telefonu udělám hloupý? Fakt? To máš nějaký hodně divný telefon.
Já nepotřebuju služby v okolí, nepotřebuju, aby mi vnucoval reklamy podle toho, kde jsem, nepotřebuju, aby mě telefon podle polohy sledoval na každém kroku (aspoň mu to nemusím ulehčovat).
Pokud polohu potřebuju, tak si ji zapnu. Je to služba, kterou používám, když ji potřebuju, nemusím být otrokem svého "chytrého" telefonu.

A funguje ti ta strategie s vypínáním GPS? Stejně ti to bude nabízet služby a reklamy, jen to bude v "širším okolí" (podle IP) nebo úplně mimo. Jestli používáš google účet nebo AppleID tak nějaké zapínání/vypínání polohy ovlivní možná setinu toho, co o tobě ty společnosti už dávno vědí.
Taky jsem příznivcem toho, že "co je komu po tom, kde jsem a co dělám", ale zrovna služby určování polohy jako riziko nevidím. To bych musel mít vypnutá i mobilní data nebo ještě lépe připojení k mobilní síti obecně, abych nebyl zjistitelný, což tak nějak popírá smysl používání mobilu.

Proč mi pořád vnucuješ názor na to, že mi to komplikuje život? Nekomplikuje.
Je to služba a já ji používám kdy chci a jak chci. A že někdo to má zapnuté pořád je jeho věc. Já ti taky netvrdím, že to, jak používáš telefon je špatně. Tak zkus respektovat jiný názor.

A ja se ptam sakra proc?

Prostě protože mi to tak vyhovuje :-P

Zalezi od toho, co znamena dnes?

Protoze ty nebo kolega urcite mate nejake letosni ci lonske nabusene telefony s 5000mAh baterii, pro vas je dnes obdobi treba roku. Kdezto ja pouzivam SGS4 i9506 z konce roku 2013, vypinam vsechno co jde, abych s tim vydrzel den aktivnejsiho pouzivani.
A znam cloveka (mimochodem ajtak), ktery furt funguje na HTC Desire, telefonu z roku 2010. To je pro me az nepochopitelne, sam totiz mam doma popularni ZTE Blade (2010) a nejde to pouzivat, na tom telefonu i spusteni SMS aplikace trva 5 minut. Kazdopadne pro nekoho je "dnes" rok, pro nekoho 5 let, pro nekoho treba 10 let a logicky lidi, co nemeni telefony jak ponozky, se k nim musi chovat trochu jinak.

Podívej se na to zítra nebo za pár dnů, jestli se změní datum a další položky.
U mě widget po instalaci vypadal taky dobře, ale neaktualizovalo se to. Nebylo to poprvé, co ten widget nefungoval. Já už to měl kdysi dávno když to ještě fungovalo a pak jsem měnil telefon a byly s tím potíže. Nějakou dobu jsem s tím laboroval, kdy jsem to opakovaně po měsíci znovu nainstaloval a pak jsem to vzdal.