Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem restart při instalaci hry

Dobrý den
Při instalaci hry Medal of honor airborne,mi restartuje pc,při kliknutí na tlačítko instaluj.Rozlišení po restartu je na 800*600m,přitom mám nastaveno 1680*1050.Mám grafiku Saphire Ati HD 2600 Pro.

- měl jsem ten samej problém, nainstaluj to buď přes setup.exe / ne přes autorun. Pak se to naistaluje, ale je možný, že kdykoliv když vložíš dvd do mechaniky, tak ti to hodí chybu, když ho tam necháš po vypnutí a zapnutí PC tak hru normálně spustíš...je to dost divný, možná tu chybu dělá Aegia, ale nevim. Kažopádně jsem to i s těmito chybami dohrál:-)