Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Datamanie je zpátky. I letos můžete mít u O2 celých 100 GB za 300 Kč. Ale pospěšte

Datamanie je zpátky. I letos můžete mít u O2 celých 100 GB za 300 Kč. Ale pospěšte

O2 vrací do prodeje loňskou veleúspěšnou edici předplacené datové karty Datamanie 100 GB. Na české poměry bohužel stále unikátní objem mobilních dat můžete s touto kartou získat za 300 Kč měsíčně – jednoduše dobijete předplacenku a následujících 30 dní surfujete. SIM kartu s tarifem lze použít do smartphonu, tabletu nebo i LTE modemu, odkud můžete nasdílet internet pro více zařízení.

Snad se to tady někomu z vás hodí.

Vím. Loni jsem to četl. Nemohl jsem si nechat ujít příležitost a napsat to sem. Třeba si tohle přečtou ti, na které nezbude a užijí si léto normálně. Loňské akce překupníků byly hodné ignorace.
Stejně jsou nejlepší menší místní poskytovatelé. Kolikrát s nimi stačí dát řeč a nějaký nutný základ někam na chatu nechají za symbolickou stovku nebo grátis. Takže je jasné, koho má smysl podporovat... (oligopolisty určitě ne).
S holkama u vody je to stejně lepší, tak zítra vyrážím...

Uzij si vodu, pocasi snad ma vyjit pekne.

S tima mistnima uplne nemuzu souhlasit, protoze je to za prve pul na pul, nekdy jsou naopak vychytraly a snazi se z cloveka vypacit vic nez ten oligopolista. Druha vec je, ze to mistni muze zabalit nebo prodat a nemas u nej jistotu, ze za mesic jeste bude fungovat. Proste vsechno ma sve pro a proti.

Koupíš tuto SIMku (300 Kč) a jakmile ji aktivuješ, běží ti 30 dní a máš limit 100 GB. Pokud si dobiješ kredit řekněme 900 Kč, máš internet na tři měsíce a nejde to nijak přerušit. Budeš-li chtít internet jen v některých měsících, dobiješ si vždy tři stovky a máš 30 dní internet k dispozici.

Je-li na SIM kartě dostatečný kredit a překročí se těch 100 GB, obnoví se dalších 100 GB za 300 Kč okamžitě (třebaže uplynulo jen např. 18 dní). Co se nevyčerpá (data), nepřevádí se a propadne.

Snad je to srozumitelný.

Pozor: jede ve 4G/LTE, ale nefunguje v 5G.

Ještě dodám, že při dobití do 500 (tzn. nejspíš 300 na jeden měsíc) se prodlouží platnost zbývajícího kreditu o 6 měsíců a platnost SIM o rok. Při dobití o 500 a víc se prodlouží platnost kreditu i platnost SIM o rok. Je tedy potřeba tu kartu aspoň jednou za rok použít, nic tě ale nenutí ji použít každý měsíc.
Teď je to tu kompletní.

Pro představu, kolega ji využívá na chalupě jako připojení pro děcka a na práci, když potřebuje dělat. Původně tam měl lokálního wifi poskytovatele, ale tomu se moc nelíbilo, že chce připojení aktivní tři nebo čtyři měsíce v roce a jinak by rád neplatil. K tomuhle pořídil LTE modem, když tam jede a chce internet, dobije 300, když další měsíc na chalupu nejede, nedobije nic a získal přesně co chtěl.