Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hlasové příkazy

Ahoj všem, mám v ložnici dvě zásuvky Tapo p100 a chtěl bych je ovládat pomocí hlasového přístupu pomocí mobilu.
Představa je: Vyslovím "hey google, vypni zásuvku" mobil to zachytí a zásuvku vypne,nebo zapne. Vím, že příkaz musí být v anglickém jazyce, což by neměl být problém vyslovit tuto větu.
Musím k tomu mít,nebo nemusím k tomu mít další zařízení?
Stačí jen mobil a tato zásuvka?

A mas zasuvky pripojene na Google home appku? Najprv si ich musis pridat do prostredia a az potom ich vies ovladat.
Uz som sa tomu vyse roka nevenoval, ale ked som sa kedysi venoval tomu tak non-google veci obcas isli, obcas nie, Google neustale menil podmienky a prostredie appky, ze ma to prestalo bavit.