Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno iPhone - přednostně data ?

Ahoj, rád bych přednostně používal vždy data. Tzn. aby se mi nikdy nepřipojoval mobil na wifi a stále používal jen připojování přes data.
Řešení je nejspíš zapomenout všechny zapamatované WIFI sítě, ale data se občas vypnou.
Rád bych, abych je měl 24/7.

Řešil toto někdo ? Je na to v iOS nějaké speciální nastavení ? Nic nemohu najít..
Díky.

Ikdyž WIFI vypnu, mobil si se automaticky pustí, když přijdu například domů. (Díky té své chytré automatizaci, když jste například v minulosti chodil každý den ve 4 domů z práce a vždy se připojil na Wifi, tak iphone Vám automaticky pak ve čtyři bude zapínat wifi a připojovat se na domácí síť. Nebo když přijdu ráno do auta, mobil si automaticky zapne bluetooth.)