Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podezřelá aktivita

Dobrý den, poslední dobou mě google upozorňuje na podezřelou aktivitu mojí počítačové sítě. Máte někdo tipy a triky, jak prověřit, zda-li jsem si při stahování nenatáhl do počítače nějakej virus, script či něco takového? Díky za jakoukoliv informaci či radu.

Pablos

Si na sieti nejakeho ISP, kde zdiela XY ludi jednu verejnu IP adresu, pod ktorou vas vidi Google.
Google zaznamenal statisticky nadpriemerne mnozstvo poziadaviek zo strany tejto IP a tak hlasi v ramci prevencie tieto hlasky a chrani sa captchou a pod.
Inymi slovami problem nemusi byt v tvojom PC, ale skor u tvojho ISP, kde je pravdepodobne pod rovnakou IP nejaky zavireny PC, ktory toto sposobuje.
Google ma totizto nastaveny ten limit dostatocne vysoko a za beznych okolnosti 100, co 1000 pc na jednu ip nie je problem.