Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV s aplikací O2

Ahoj, omlouvám se za typologicky jiný dotaz, ale třeba něco poradi. Sháním novou TV, která má zabudovanou aplikaci 02. Asi nějaký oled,mozna qled, 65 palců. Dekuji

Ty brdo 60K je docela dost no, když za polovinu 34K jde koupit CX s OLED https://www.alza.cz/65-lg-oled65cx3la-d5861787.htm
Ale tu cenu bude dělat to rozlišení 8K.

Talle ..cosi

PS: Jestli ti jde i o obraz TV, zaměřil bych se na kvalitu podsvícení a typ obrazovky, nekupoval jen podle podporovaných aplikaci jelikož můžeš k nakou TV připojit Android TV krabicku a nainstalovat si aplikaci kolik chceš. Lepší obraz nebo podsvícení si nedokoupíš. S 8K to muže byt komplikovanější a to i s upscale televiznich programu v HD do 8K.

Ok diky, no chci se dostat do max 40 tisíc, nevím oled či qled. Mám poměrně světlou místnost, úhlopříčku bych rád 65 palců. A koukám. Dost na sport. Některá qled samsung stojí i 23 tisíc, lg pak oled má i za 35. D

Jestli se díváš hodně přes den by QLED by mohl být lepší volba, ale u 65 palců a výše může odcházet ke degradaci obrazu kvůli menšímu uhlu pohledu obrazovky když se vás třeba dívá víc.
Kdyby šlo hlavně o sport a plynulost obrazu, přes den v místnosti kde svítí hodne slunce, možna bych šel zhlédnout IPS třeba NanoCell.