Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB flashku nelze připojit

Dobrý den,

prosím Vás, dostal jsem k opravě 1 flashku, kterou její uživatel odpojil násilně bez kliknutí na "Bezpečně odebrat zařízení", s velkou pravděpodobností dokonce snad přímo v době manipulace s daty na flashce uložené, nebo-li jak se to nazývá "Na prasáka" a nyní flashka při připojení k PC hlásí toto:
"Nelze připojit STORE N GO
Error mounting: mount: /dev/sdb: can't read superblock"

Prosím Vás, víte někdo, jak flashku opravit, přečíst z ní data a uvést ji zpět do použitelného stavu?

Děkuji.

Většina lidí nepochopila, že máš Linux. Tak bych z toho zkusil data vydolovat programem TestDisk - ten dovede vydolovat i z poškozeného NTFS, zachránil jsem tím data i z hodně beznadějných disků. Data si někam ulož a přeformátuj programem GParted. Pak data vrať.