Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chci poslat mail, nevypíše se automaticky adresa.

Chci napsat mail a kliknu počáteční písmeno mailové adresy do okénka "Komu(To):" Dřív se objevila nabídka adres se stejným počátečním písmenem, které mám uloženy v adresáři. Teď nic. Takže bych pro každý odeslaný mail musel adresu otrocky opisovat, což je časově značně náročné a určitě občas vyrobím chybu.
Za to se pod okénkem "Komu (To):" objevují další dvě okénka a to "Kopie (Cc):" a "Skrytá kopie (Bcc):", což je mi na dvě věci.
Zkoušel jsem různě čarovat s nastavením, ale bezvýsledně.
Děkuji za rady.

hezký titulek, hezky napsané, slušně napsané, poděkování ... ale to nejduležitější: název emailového klienta, to tu chybí. Pokud používáš webové rozhraní tak také nahlaš a mezitím rovnou zkontroluj zaplost/nezaplost javascriptu a smaž temp.

No jo, počítač jsem koupil s výbavou a nejsem zrovna kovaný PC-man. Opravdu jsem jenom uživatel ve smyslu Word, excel, email, foto. Co jsem sám vyčetl, tak internetový klient je outlook a Microsoft internet exprorer. Ale když bych měl něco provést podle rady : " Pokud používáš webové rozhraní tak také nahlaš a mezitím rovnou zkontroluj zaplost/nezaplost javascriptu a smaž temp.", tak tady už jsem vedle.

Napřed si stáhni program NK2View, je free a neinstaluje se,
ten ti ukáže seznam adres, které by se měly doplňovat:

nk2view.zip

Asi nefunguje Auto Complete. Úložištem funkce je soubor Outlook.nk2
v adresáři C:\Documents and Settings\uživatelské jméno\Data aplikací\
Microsoft\Outlook. Jestli ho tam máš, tak ho zkus otevřít třeba
v Poznámkovém bloku a podívej se na něj.

Úplně napřed vymaž tempy z IE a zkontroluj v nastavení Outlooku,
zda máš doplňování adres zatrženo. Blíže neupřesním, velký Outlook nepoužívám.

Je tam Outlok express 6. Když se tím probírám, nikde jsem nenarazil na možnost zatrhnout doplňování adres. Nehledě na to, že to fungovalo. Žádné nastavení jsem nepředělával, ani jsem se tím nijak neprobabrával, ale najednou (asi před týdnem) automatické doplňování prostě přestalo. Ale co mám provést : "napřed vymaž tempy z IE", to fakt nevím. Díky za trpělivost. Teď na nějakou hoďku vypadnu.

imho UP, pac to jeste neni vyresene a dotycny komunikuje, aby to nezapadlo.

Pokud mas zatrhle to dokoncovani v Outlooku, tak by to melo chodit, mozna jsi jen presunul uzivatele do nejake skupiny. Kazdopadne, kdyz uz jsi se hrabal v tom nastaveni, tak bych dal neco jako "nastavit vychozi". Co se tyce smazaneho tempu IE, to neres kdyz pouzivas outlook.