Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dron z alíku.

Zdar mám v merku koupit dron na občasné natáčení okolo baráku a na stavbě. Prd se v tom vyznám. Ale chtěl bych aby to natáčelo na kartu co je v dronu, slušné video a fotky. 5G a GPS asi samozdřejmost. No a to neojebané rozlišení jak tam píšou. Klidně Full HD ale ne interpolované. Doplním případné otázky. Díky. Cena rozhoduje, bohužel.

DJi nemusí automaticky znamenat 20k.

Ale jako jo, pořád je to dost peněz a člověk si to musí rozmyslet. Ovšem ta kvalita výstupu a pohodlí při ovládání jsou imho úplně někde jinde.

EDIT:
Video z DJI mini 2

Video z Syma x54HW

Jasně, je to porovnávání dronů v naprosto jiné cenové kategorii. Ale jak jsem řekl, jestli to někdo myslí aspoň trochu vážně, tak myslím, že je jasno.

Spousta úprav, ale ano, dělá tak parádní videa. Kolega má Mini první generace, měl jsem ho dva týdny půjčený a hodně těžko jsem ho vracel. Proti levnějším dronům nesrovnatelné. Snadné a intuitivní ovládání, opravdu fungující software, perfektní kvalita videí, skvělá stabilizace. Dělá to přesně co člověk chce, poradí si s větrem. Pokud chce někdo drona na natáčení videí, přijde mi koupě něčeho horšího jako zbytečně vyhozené peníze. Nakonec těch 13 není taková katastrofa na to, co umí. Lidi vyhodí za koníčky víc peněz za větší blbosti. A když už, chce to rovnou vzít Fly More Combo. Když vyrazíš do přírody, zásobu nabitých baterek využiješ.

edit: Mavic Mini, první generace, Fly More Combo. Na Datartu ho mám přes firemní slevu za 10 600 s daní. To fakt není o čem.