Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ASRock B365 Phantom Gaming 4

Dobrej, dnes mi byla vyměněna motherboarda : MSI B360 GAMING PLUS - Intel B360, za ASRock B365 Phantom Gaming 4 - Intel B365. Z duvodu poruchy zvukové karty.. chci se zeptat na 2 věci. 1. Je tu co mi tam dali podobná, lepší či horší ? A jestli někdo nevíte, proč po vypnutí pc, motherboarda pořád svítí.. Už jsem četl na czc recenzi, že po vypnutí pc svítí, takže to pravděpodobně chyba nebude, jen se chci zeptat na důvod, zda to někdo neví, moc děkuji. ;)

Duvod je, ze to lamy chteji - tak to sviti jak matejska pout. I "vypnute" :-p Nekde v biosu by to melo jit vypnout.

Asrock ma o neco lepsi zvukovku, MSI ma chladice na kompletni napajeci kaskade - ale ma ji na prvni pohled "hubenejsi", Asrock ma dva m.2 sloty pro SSD, i s nejakymi chladitky... Takze Asrock asi o malinko lepsi.