Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Postup při promazávání ventilátoru

Ahoj,mám desku MSI K8N Neo Platinum s hlučným ventilátorem.Už to řve fakt neúnosně, rád bych namazal ventilátor. Prosím o doporučení, jak a čím to mám mazat: Takže asi 1.sundat nálepku 2.kápnout olej (jaký-silikonový, WD, bílou vazelínu ?)3.zalepit (čím - stačí obyčejná lepicí páska, nebo raději elektrikářská ?)
Na co je potřeba dávat pozor ?

Tak právě se rozhostilo podezřelé ticho, a přesně podle očekávání se ten řvoucí větrák zastavil úplně.Jeho pasiv ale ofukuje větrák z grafiky, takže jsem nezpozoroval žádné větší změny teploty - raději jsem ale rozdělal case a "pomohl" mu ručně.Takže větrák odchází - co kdybych to zkusil nechat bez něho ? Jaké teploty by měly být na desce ?