Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dual sim na jednom mobilu s single sim

Dobrý den, mám dotaz ohledně mobilu. Nedávno jsem si objednal nový tarif u kterého je třeba nová SIM karta s novým telefonním číslem a bohužel pro mě můj operátor o2 mi odmítá převést číslo, jelikož se nejedná o přechod mezi operátory. Tudíž potřebují nějaké levné řešení. Potřebuji využívat obě SIM karty, ale bohužel mám mobil pouze na jednu SIM kartu. Ta nová SIM bude mít neomezené data, takže mě napadlo jestli by nebylo možné zakoupit další mobil za 500kc, kde bych dal svou stávající SIM. Ten mobil by zůstal doma připojený na WiFi a skrz data bych ho využíval. Prakticky něco jako VoIP. Vím asi nejjednodušší by bylo zakoupit mobil s duální SIM, ale bohužel mé finance to nedovolí a dva mobily sebou tahat nechci.

Pardon, že do toho vstupuju bez nabídky řešení, ale tady se přímo nabízí..

To mi neříkejte, že to v dnešní době nejde.

..odpověď že "vždycky se najde nějaký blbec který neví že to nejde a udělá to" :-)

Takže vydržet, on to někdo dokáže zařídit :puff: