Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Požadavky dle hry

Ahoj kamarádi, ráda bych pořídila PC čistě jen na jednu hru.
Nechci zbytečně lepší grafiku, nebo ramky. Jenom dle požadavku viz:
Processor (CPU) Intel Core i5-3470 / AMD FX 4350
Memory (RAM) 8 GB
Graphics (GPU) NVIDIA GTX 670 / AMD Radeon HD 7870
VRAM 2 GB
DirectX 11.0
Free Storage Space 40 GB

Zajímal by mě cena, nebo zda by mi někdo hodný mohl poslat odkaz na již konfigurovaný PC.
Děkuji Moc

toto je možná minimální nebo průměrná konfigurace pro tehdejší hry. procesor i5 3.generace je léta už jen v bazarech (dnes se prodává 10. a 11.gen)
místo té grafiky vzít snad bazarovou gtx1060 a novější. nové normální grafiky nejsou už druhý rok k sehnání a ještě dlouho nebudou. pokud se objeví, mají nesmyslné ceny.
nějaké zkonfigurované sestavy mají všichni větší prodejci, v nich utápí právě ty jakž takž sehnatelné předražené grafiky.
jen ať jste v obraze: https://www.suntech.cz/produkt/544204-hal3000-mega-gamer-pros-intel-i5-10400f-16gb-gtx-1660-super-1tb-pcie-ssd-w10/
dneska ty děti vyjdou pekelně draho.

Skúste napísať názov tej hry. Minimálne a iné požiadavky jednotlivých (hlavne online) hier sa menia s updatami. Počítač, ktorého parametre ste zadali, je 9+ rokov starý. Takže ak Vam tu dá niekto nejaký odkaz, tak to bude bazár. Nech by to aj stalo 300€ a menej, tak po kúpe Vám to reálne môže po týždni/mesiaci/roku umrieť. S tým treba v prvom rade počítať. Grafické karty, naviem ako AMD, ale nVidia podporuje už iba od GTX700+. Tu ťažko poradiť bez názvu hry pre ktorú to chcete použiť a pre to, aby ste na tom neprerobili.