Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Novy herni pc - jen to nejlepsi max 100k.

Ahoj,

rad bych si poridil novy herni pc na par let.

Mohl by mi nekdo neco doporucit? Sestavit ho zvladnu, ale vybrat komponenty ne.

Pptrebuji jen bednu, monitor, klavesnici, mys, atd mam.

Cenovy limit je 100.000kc.

Intel vs amd nehraje roli.

Nepotrebuji aby to blikalo jako na pouti.

Diky vsem co poradi.

Koukam ze lidi dokazou nenavidet ostatni vice uspesne, jen protoze si dokazi dovolit neco lepsiho. Muj mesicni prijem je cca 200.000. Cerit mi nemusite a to vy stejne nebudete, protoze zavidite. No co. Jsme cesi. Dekuji radcum za rady.