Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Script do rámu, jak?

Dobré dopoledne,

po delší době se opět objevuju(stále lama) s dotazem.

Chtěl bych si udělat rámeček(frame) s určitými rozměry, do kterého bych chtěl dát tento skript:

<script src="zrcadlo" type="text/javascript" ></script><noscript><p>Subscribe to RSS headline updates from: <a href="zrcadlo"></a><br/>Powered by FeedBurner</p> </noscript>

Cílem je, aby byl v rámečku obsah, na který odkazuje script. Vložit do rámečku přímo adresu nefunfuje, respektive mi nevyhovuje.

Jak to udělat? Nějak úplně jinak?

Díky moc za odpovědi.

RRX

Mě ten script nefunguje v Opeře, když tu na něj kliknu. Tunguje mi to takto:
1) vyrobil jsem stránku s tím scriptem s názvem strankasescriptem.html, kde je hned za <body>

<body>
<script type="text/javascript">
document.write('<div class="feedburnerFeedBlock" id="zrcadlo2333090">');
document.write('<p class="feedTitle"><a href="http://zrcadlo.blogspot.com/">Zrcadlo.blogspot.com</a></p>');
document.write('<ul>');
</script>
</body>

2) do jakékoli stránky se pak vloží

<iframe src="strankasescriptem.html" width=355 height=558 frameborder="0"
align="left" scrolling="auto">
</iframe>

rozměry si uprav a ostyluj si to, třeba float right.