Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nový hardwer

z ničeho nic když zapnu počítač píše my že byl nalezen nový hardwer ale ja nic nepřipojoval,jde zřejmě o nějaký audio,,

Tak to odnes tam kde si to kupil. Aj tak to nie je normalne ze sa ti tam samo nieco prenastavilo, ak si tam ani nic neinstaloval, tak je to IMHO zavada (napr. moze byt vybita baterka na zakl.doske a bude sa ti to prenastavovat vzdy ked to vypnes z 230V).
Jak sa leze do BIOSu mas napisane v navode k zakladnej doske (napr. klavesou Del alebo F2) a pozres sa ci je vypnute napr. "onboard audio" alebo "AC97 audio" apod.