Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pád PC po zadání přehraj video z karty.

Konfigurace:
Zdroj: Nexus RX-6300 630W
ZD: Asus P7P55D LE
Paměti: A-Data X-Series 4GB (kit 2x 2GB) 2000MHz (8GB)
Procesor: Intel Core i5-750 BOX
Case: Cooler Master Sileo 500
Mechanika: LG BH10LS30 OEM
GK: ASUS EAH5770/2DIS/1GD5 1GB DDR5
Chladic: Arctic Freezer XTREME
Dal jsem přehrát video z karty nahrané na DJI Mini 2 a pc spadne do modré smrti.
To už je fakt za zenitem? Video je 4K.

a přitom dnes beznadějný shit, kde žádný upgrade nedává smysl :-|

v průmyslu přitom krámy této generace běžně používáme: dělají 10-15 let svou práci, není důvod je měnit. tam na tom obvykle běží jediná aplikace, takže ten výkon stačí.
ovšem doma bys to nechtěl ani na podložení gauče.

nevykonny i5 prvni generace, jen s usb2? ani to nejde nicim lepsim nahradit, to bohuzel nema zadnou cenu.

kupuju obcas repasy, od 4.generace vys.
predpokladam, ze video 4k bez externi grafiky taky nedaji.
edit: aha, viz vavra vejs, ta tvoje "grafika" je nesmysl.
bsod: to bylo nainstalovane od prodejce, nebo vlastni prace?