Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Connection Meter prodloužení registrace

Zdravím
Končí mi platnost registrované verze a chtěl bych si ji prodloužit protože tento program mě doprovází už pomalu 20 let a bez něho bych byl "slepý" a nemohu si ho vynachválit ale nemůžu najít odpovídající formulář vždy jen tento odkaz https://conmet.cz/conmetfo.html jsem jim tam psal email ale žádná odezva zkoušel jsem tam i volat ,máte někdo informace jestli skončili nebo jak je to ?díky

Autor programu Connection Meter, Mgr. Papoušek, mi napsal:
"... registrace nechávám platné s tím, že už program nebude dál aktualizovaný a budu poskytovat jen omezenou podporu..".
Tedy zřejmě všichni uživatelé CM máme bezplatné prodloužení licence.
Toho konfigurovatelného plovoucího okna bych se nerad vzdával.

To plovoucí okno je výborné :-) stačí jen pohled a víš co se děje když něco stahuješ tak jestli je stáhnuté a podobně.Za mých "dřevních dob" to znamená rok 2002 když jsem začal mýt možnost se připojit s domova přes telefonní linku vytáčené přes modem kdy stála hodina o víkendu 15,60 Kč a kde jsem ho používal jako zdroj informací z oblasti elektroniky a tak tak ten Connection Meter tehdy ještě neregistrovaný měřil přesně kolik jsem utratil Kč.Ve snu mi nenapadlo že tento nástroj myslím tím internet bude složit takovým "vymoženostem "jako je facebook nebo livechatu a podobně "máme cos mě chtěli dobře nám tak":-D