Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Upgrade Procesora

Dobrý večer, pomohol by mi tu niekto s výberom procesoru na matičnú dosku Asus B85-Plus? Jedná sa o procesory so socketom 1150. Momentálne používam procesor Intel Xeon E3 1241 v3.

Dôvod zmeny procesora je, že občas chcem vypnúť pri nejakej hre a procesor mi z celej zostavy zrejme robí neplechu.

Viď obrázok, Ďakujem.

Asi je na tebe procesor nastvanej a proto robi neplechu, musis na nej byt hodnejsi.

Jinak zkus napsat, jestli mas i nejake konkretnejsi problemy, at muzeme posoudit, jestli nedela neplechu jeste neco jineho.

Vykonejsi procesor na tu desku nesezenes, pokud by to bylo jen nedostatkem vykonu, tak jedine upgrade celeho PC.

Ahoj
máš tam to nejvýkonnější co tehdy bylo, je to srovnatelné s Intel Core i7-3770.
Nic rychlejšího do 9let staré desky nedáš.
Upgrade znamená desku, procesor (např intel 10600) a paměti typu DDR4.

Dobrá zpráva je že cpu stojí méně než v roce 2013 :-)