Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako odstrániť účet Google bez tel. č. a mailu na obnovenie

Mám Google účet založený asi pred 15 rokmi, a dobrých 10 rokov nepoužívaný, ale stále existuje, viem od tohoto účtu aj heslo, ale keď sa skúšam prihlásiť tak mi píše nerozpoznané zariadenie, že mám dať nejaký kód čo mi poslali cez sms,... lenže to posielajú na tel. č. ktoré už roky neexistuje alebo možno ho už má aj niekto cudzí, podobne je to s mailom na obnovenie... iné metódy mi tam nedáva, a účet ani neviem odstrániť kým sa doň neprihlásim,.. bola tam kontrolná otázka (ktorej odpoveď si nepamätám) ale zadal som tam čo som myslel že je správne, aj to prešlo ale v ďalšom procese to zas pýtalo číslo.

Neviete ako takýto účet odstrániť?

Ten ucet potrebujes? Jestli ne, tak na nej proste zapomen a mas klid.

Pokud ho potrebujes, tak mas problem, Google se zakazniky zasadne nekomunikuje, takze pokud nepujde automatika, tak podle meho nazoru nemas sanci.