Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava + zdroj

Dobrý den,
doporučí mi prosím někdo zdroj do 1500kč ? Podle HW nároků 650w. A jde tato sestava dohromady ? Popřípadě co je špatně ?
Jedná se o : Procesor: i5 10400f
Graf. karta: 2080ti 11GB
Deska: ASUS MB Sc LGA1200 PRIME B560-PLUS
Ram: HyperX 2x8GB (16GB) 3000MHz DDR4 CL15 Predator
Disk: CORSAIR MP400 1TB
Zdroj: ?

Za me ti zdroj do 1500Kc nedoporucim. Grafika sice neni zrava a tak bude stacit i 550W zdroj, ale kvalitni a v cene, kterou pozadujes, sezenes jen sunky vhodne do kancelarskych sestav. S tvoji grafikou bud to bude pri hrani padat nebo budes zdroj pretezovat a jednou shori, takze jedina rada ode me, pridej penize na kvalitni zdroj.