Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM problém

Ahojte, mám otázku ohľadom RAM, Stáva sa mi keď zapnem PC, tak akoby boli RAM detekované o niečo neskôr ako iný hardvér (vidím to na rgb osvetlení ktoré pri zapnutí nieje hneď zosynchronizované s ostatnymi komponentami), nejaké riešenie?

Neviem naisto či prave toto, možno raz za mesiac/2 mediace dostanem chybové hlásenie, ale inak detekuje normálne plné GB aj frekvenciu, len sa mi to zdá čudné ohľadom synchro. rgb osvetlenia, (chybove hlasenia len pri zapinani PC)