Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapnutí Pc

Dobrý den, po stisku tlačítka pro zapínání pc se mi jen rozsvítí tlačítko pro zapnutí a dal asi nejde proud. Normálně by se mi rozsvítila grafika a všechno jen najednou z ničeho nic se to vyplo. Bude chyba ve zdroji nebo v komponentu?

Jestli to chceš vyzkoušet sám budeš potřebovat jiný zdroj. Pokud to nepomůže tak jinou grafiku (nebo využít integrovanou v cpu). Pak postupně dál. Takhle mi květnu odešla grafika 3060.
Ještě zkus odpojit napájecí kabel zdroje a po 20vterinách připojit kdyby byl zdroj zablokovaný, přeci jen léto bouřky...