Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blokátor klíčových slov

Ahoj, potřeboval bych blokátor klíčových slov na mobil, pokud se na webu zoobrazí blokované klíčové slovo, tak místo tohoto slova tam bude prázdno (jakoby tam nebylo) na mobil (android)

Dám přiklad: blokované klíčové slovo: Zahrada, Zahrad, Zahrady apod.

Na webu kde se nachází slovo zahrada by bylo jen:
V oblasti prodeje domů se cena zvýšila o 200%, v oblasti vinných sklepů a ....... se cena zvýšila v průměru o 100% (prostě by to vymazalo dané slovo)

Musela by to byt soucast prohlizece (tech je na Androidu milion) nebo jeho addon. Duvodem je sandboxovy pristup aplikaci, tudiz to nemuze ridit z jine aplikace, ale musi to byt jeji soucasti.

Proste musi hledat, jestli nekdo neco takoveho resil.